Charlotte Gainsbourg

Charlotte Lucy Gainsbourg

7,3
9 393 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Charlotte Gainsbourg

Nie wiem, co ta Pani ma w sobie, ale nie mogłam oderwać od niej wzroku.
Już samo to, że film francuski, co w mojej opinii już samo w sobie daje mu 3 punkty na starcie. Pierwsze wrażenie: co za nieładna kobieta. Chwilę później: jaka roztrzepana i nieogarnięta, od razu poczułam sympatię bo zaczęła mi przypominać mnie. Z biegiem minut lubiłam ją jeszcze bardziej.
Nie ma typowej ślicznej urody, jednak bije od niej taka kobiecość, świeżość i niesamowita szczerość. Zasysam w tym momencie kolejne filmy z jej udziałem, mam nadzieję że mnie nie zawiedzie :)

panibozia

Obejrzałem "Nędzników" z 2000 roku i po tym filmie zmieniło się moje zdanie na temat jej urody. Świetnie tam zagrała i chyba po raz pierwszy poczułem jej urodę. Pięknie tam wyglądała pomimo braku grubych warstw tapety. Ona ewidentnie ma to coś! Nie jestem w stanie tego wyjaśnić. Do niedawna uważałem ją za typową brzydulę, jednak patrząc na jej zdjęcia z różnych imprez uważam że odpowiednio uczesana i umalowana może wyglądać naprawdę fajnie. Niesamowita uroda.
Mimo wszystko nie mogę patrzeć na to co wyczynia u Von Triera dlatego darowałem sobie seans drugiej części "Nimfomanki".

MikeyS

Tak brzydka, że aż ładna!

panibozia

Otoz to... niby brzydula, a potrafi sie tak niesamowicie podobac...

panibozia

Ja oglądałem wczoraj sambę na canal plus i cały czas widziałem Joannę Jędrzejczyk:) Ma coś w sobie sam chciałem masować ją po pleckach fajna:)

panibozia

Polecam Antychrysta LVT, moze ciezki film, ale tez aktorski popis Charlotte

panibozia

Powierzchowność "oceny" kobiecości w dzisiejszym świecie jest porażająca.

panibozia

Tajemnica jej urody kryje się w genach- ojciec wyjątkowy brzydal, matka niesamowicie piękna i z takiej krzyżówki mamy Charlotte

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones