Alejandro González Iñárritu

8,5
9 161 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Alejandro González Iñárritu

Bardzo realistyczny

użytkownik usunięty

Czy od wszystkich jego filmów tak jakoś tętni realizmem i cierpieniem? Widziałem do tej pory 21 gramów i Amores Perros. Oba filmy identycznie zrobione.

Identyczne to może lekka przesada, ale reżyser na swój, bardzo charakterystyczny styl, który jest mocno utkwiony w realiźmie, jak słusznie zauważyłeś - trochę jak nasz Żeromski. Można tez zauważyć elementy gatunku dokumentalnego , zwłaszcza w filmie "Babel". Osobiście uważam że jest reżyserem bardzo oryginalnym, a jego filmy trafiają do mojego gustu.

Zgadzam się z tym co napisał kolega powyżej- ten sam styl który bardzo mocno mi się podoba. Po oglądaj film "Biutiful" bez żadnych przeskoków czasowych. Dla mnie film jest niesowity. Po tej ocenie którą widziałem na filmwebie pomyślałem że będzie to zwykły przeciętniak, a obejrzałem jeden z najlepszych filmów ostatnich lat.

mati9423

Właśnie jestem po seansie "Biutiful" i podtrzymuje swoją własną opinie na temat reżysera. Film poruszający, opowiedziany językiem dokumentalnym, przez co film zyskuję na wiarygodności.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones