PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=760021}

Nowicjat

Novitiate
7,5 4 437
ocen
7,5 10 1 4437
6,8 4
oceny krytyków
Nowicjat
powrót do forum filmu Nowicjat
ocenił(a) film na 8
Zloty_Deszcz

E tam, bez przesady ;) Margaret Qualley taką pięknością?

qoobson41

Pięknością może nie, ale zła nie jest. W prawdziwym świecie takiej nowicjuszki nie uświadczysz ;)

ocenił(a) film na 6
qoobson41

Szczerze? Owszem, jest pięknością! Odsyłam do krótkometrażówki "Dream Girl" z jej udziałem.

ocenił(a) film na 7
qoobson41

W "Pewnego razu" typiara ocieka seksem w scenie podwózki, a dupę też ma zgrabną.

ocenił(a) film na 6
Zloty_Deszcz

Prawdę mówiąc też mi przeszła taka myśl podczas seansu ;) Jeszcze fakt, że wśród nowicjuszek zdarzały się ładne, eteryczne dziewczęta można jakoś przełknąć, tym bardziej, że sporo z nich ostatecznie nie zostało zakonnicami, ale już to, że ich nauczycielką okazała się Dianna Agron sprawił, że nie dało się tego potraktować wiarygodnie. Niemniej przyjemne były to sceny dla oka ;)

ocenił(a) film na 6
Zloty_Deszcz

Twoja konstatacja dotyczyć winna z 95 proc. produkcji filmowej, w której ładne buzie (tak damskie, jak i męskie) mówiąc oględnie nie pasują do realiów. Także historycznych.

ocenił(a) film na 7
Zloty_Deszcz

jesli chodzi o urode to zakonnice nie roznia sie niczym od innych kobiet, tyle tylko ze nie uzywaja makijazu :)

Zloty_Deszcz

A jednak widuje się piękne zakonnice. Za to myślących tak jak te tutaj, raczej - brak.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones