PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97088}

21 gramów

21 Grams
7,6 146 545
ocen
7,6 10 1 146545
6,8 28
ocen krytyków
21 gramów
powrót do forum filmu 21 gramów

mam wyjątkowy sentyment do tej produkcji. jest to jeden z pierwszych ambitnych, nietypowych filmów, które obejrzałam. kreacje aktorskie są wręcz cudowne. obsada została dobrana idealnie. Naomi Watts stała się dzięki temu filmowi moja ulubioną aktorką, a nigdy nie przypuszczałam, że ta kobieta jest tak utalentowana. Inni aktorzy grają również wspaniale, ale dla mnie to właśnie Naomi jest "perełką" w tym filmie. piękna, idealnie dobrana ścieżka dźwiękowa, Gustavo Santaolalla spisał się w 100%. reżyseria i scenariusz na najwyższym poziomie.
widziałam "21 gramów" około 10 razy i za każdym razem dostrzegam w nim coś nowego. za 3 razem, po uważnym obejrzeniu zrozumiałam o co dokładnie chodzi w tym filmie. Inarritu tak jak w "Amores perros" eksperymentuje z chronologią wydarzeń, ale w "21 gramach" wygląda to lepiej, takie jest moje odczucie. z całej jego trylogii na pewno najlepszym filmem jest dla mnie "21 gramów", ale "Amores perros" oraz "Babel" są równie fascynujące.
ten film ciężko opisać słowami, ten film trzeba poczuć w sercu. co mogę napisać? arcydzieło!

ocenił(a) film na 9
trupzkawiorem

Jeśli chodzi o Naomi Watts, to polecam "Mulholland Drive".

ocenił(a) film na 10
merbin

w "Mulholland Drive" Naomi również była niesamowita. moim zdaniem trzy jej najlepsze filmy to: "21 gramów", "Mulholland Drive" i "Funny Games U.S.", w tej właśnie kolejności. Mam zamiar obejrzeć "Rabbits" Lynch'a, myślę, że i tam Naomi pokazała talent.
Nie wiem czy ktoś to zauważył, ale Watts doskonale potrafi zagrać cierpienie. to takie moje skromne zdanie.

trupzkawiorem

świetne zdjęcia i doskonała Naomi Watts.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones