PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97088}

21 gramów

21 Grams
7,6 146 575
ocen
7,6 10 1 146575
6,8 28
ocen krytyków
21 gramów
powrót do forum filmu 21 gramów

Mam na mysli sposob narracji i ciagle przeskakiwanie z wydarzeniami w filmie... Wszystko by bylo
w tym filmie pieknie gdyby historia dziala sie pokolei od wypadku az do smutnego finalu. Gra
aktorska na najwyzszym poziomie co szczegolnie pokazal S.PENN B.DEL TORO i NAOMI WATTS.
Cala trojka powinna dostac za ten film po OSCARZE

ocenił(a) film na 7
punisher822_filmweb

jestem świeżo po seansie i mam podobne zdanie,film świetny tylko bardzo trudny w obiorze właśnie dlatego że sceny są jakby rozrzucone chaotycznie i brak jakiejkolwiek chronologii powoduje że można się czasami pogubić

ocenił(a) film na 9
Koksik666

21 GRAMOW to naprawde solidne kino ale sposob narracji go troche zniszczyl. Nie wiem czy pamietasz ale swego czasu prekursorem tego narracyjnego skakania w chronologii filmowej byl TARANTINO. Pokazal to w PULP FICTION i WSCIEKLE PSY czy jakos tak... Ale sam widzisz ze w nie kazdym filmie takie przeskakiwanie pasuje. Ja osobiscie lubie dramaty,obyczajowe,thrillery,sensacyjne itp.gdzie akcja toczy sie jednym ciagiem od poczatku az do konca lub ewentualnie poczatek filmu ukazujacy koncowa tragedie a potem napis pod spodem ze np. 7 dni wczesniej. Lepiej sie to oglada. 21 GRAMOW nie byl trudny w odbiorze bo historia glownych bohaterow byla przejzyscie ukazana ale najbardziej kaleczylo ten film te skakanie...

ocenił(a) film na 7
punisher822_filmweb

Też mi na myśl przyszło Pulp Fiction ale tam to było jakoś zgrabniej połączone. To z trudnym odbiorem to chodziło mi o to że ciężko mi się oglądało film ze względu na to skakanie po scenach właśnie ;)

ocenił(a) film na 9
Koksik666

A jesli chodzi o filmy z podobnym skakaniem w chronologii filmu to polecam ci amerykanski film MIASTO GNIEWU i polski film 21:37 bo naprawde przyjemniej sie oglada oba te filmy od 21 GRAMOW. Jak bedziesz mial czas zapoznaj sie z tymi filmami

ocenił(a) film na 7
punisher822_filmweb

oglądałem "miasto gniewu" bardzo mi się ten film spodobał,nawet dałem gwiazdkę więcej niż "21 gramów"

ocenił(a) film na 8
punisher822_filmweb

Dokladnie mam takie same odczucia. Ode mnie 8/10.

ocenił(a) film na 9
rodzyna132

Piekna dziewczyna z ciebie

ocenił(a) film na 8
punisher822_filmweb

To na pewno do mnie? :D
Choc to nie ma zwiazku z filmem , to bardzo mi milo. Dziekuje;)

ocenił(a) film na 9
rodzyna132

Tak to do Ciebie i jesli w avatarku to Ty to jestes piekna i masz mila sympatyczna twarz

ocenił(a) film na 8
punisher822_filmweb

Tak to ja , cudzego zdjecia bym nie dodala :))))
Dziekuje , mily jestes :)

ocenił(a) film na 9
rodzyna132

Bylem szczery a zapytalem o avatara bo znam tu wielu co wstawia foty ktore nie sa ich a nie mam tu na mysli fot filmowych ale foty wygladajace jak robione cyfrowka

ocenił(a) film na 8
punisher822_filmweb

Spokojnie , to moje;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones