PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97088}

21 gramów

21 Grams
7,6 146 577
ocen
7,6 10 1 146577
6,8 28
ocen krytyków
21 gramów
powrót do forum filmu 21 gramów

Słaby

ocenił(a) film na 1

Wieczorne deszczowe dni na TVP3 -film wyjątkowo nudny, opierający się na zlepku jakiś urojonych
refleksji ale raczej dla naiwnego widza. Porównywanie go do "Memento" jest bardzo naciągane.
Jest doskonałym przykładem że nie zawsze ocena filmu świadczy o jego wybitności.

ocenił(a) film na 1
sgad314

zgadzam się w 100%

ocenił(a) film na 4
sgad314

Aż tak bym nie krytykował, ale faktycznie przeciętniak. Widać, że twórcy bardzo chcieli stworzyć coś głębokiego i prezentującego prawdę o ludziach, ale zabrakło im pomysłu. Tak więc mamy pretensjonalny bełkot. Na dodatek "urozmaicony" achronologicznością, która nie służy absolutnie niczemu. Głównie więc oglądamy spoconych, rozdygotanych mazgajów w brudnych pokojach, którzy cytują listy z Bravo Girl.

ocenił(a) film na 3
sgad314

Muszę się zgodzić. Film mimo historii która świetnie prezentuje się na papierze, jest tak nudny i rozlazły, że musiałem go męczyć przez 3 dni. A wielka szkoda bo oczekiwania miałem dosyć wysokie i nastawiłem się na kawał solidnego kina.

ocenił(a) film na 5
sgad314

310. w rankingu światowym - no jak dla mnie za wysokie miejsce film momentami mnie przynudzał

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones