PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97088}

21 gramów

21 Grams
7,6 146 615
ocen
7,6 10 1 146615
6,8 28
ocen krytyków
21 gramów
powrót do forum filmu 21 gramów

Podobne

ocenił(a) film na 10

Czy możecie polecić podobne filmy? Jeśli chodzi o ukształtowanie historii / klimat /...? Poza filmami tego samego reżysera. Z góry dziękuję.

ocenił(a) film na 10
skarbens

Jeśli chodzi o tego typu filmy to wg mnie 21 Gramów jest najlepsze jeśli chodzi o ten rodzaj filmów. Ale śmiało mogę polecić Memento, Crash, Stay, polskie Zero. A jeśli chodzi o klimat, a może raczej podobną skalę smutku zawartą w filmie polecam duńskie Tuż po Weselu.

ocenił(a) film na 10
Metalfish

Dzięki! Memento i Crush znam, jestem "za" ale masz racje 21 gramów je bije na głowe. Spróbuje Stay (w ogóle nie słyszałam o tym filmie) i resztę, o której piszesz. A tak poza tym, jeśli sam lubisz ten typ to obejrzyj film Mechanik (ten hiszpański, reż. Brad Anderson). Dziękuję. Pozdr.

ocenił(a) film na 6
skarbens

polecam jeszcze amores perros.jest moim zdaniem lepszy od kazdego wymienionego wyżej

ocenił(a) film na 8
piotrekbuchnowski

Hmm... Polecam film "Magnolia" Paula Thomasa Andersona z 1999 roku.
Może tematyka nie jest szczególnie zbliżona, ale tak samo jak "21 gramów" opowiada o wartości ludzkiego życia. Poza tym, wciągnął mnie prawie tak samo jak 21 gramów. Genialny popis aktorski Julianne Moore. Ale uwaga - postaraj się zobaczyć dłuższą, 3-godzinną wersję. Taką oglądałem i taką zachwalam, jak wygląda sytuacja z krótszą wersją - to nie wiem.

ocenił(a) film na 8
myszur

Ah, no i też jest poprowadzone kilka wątków które w taki czy inny sposób się ze sobą łączą.

ocenił(a) film na 10
myszur

Dziękuję wam. A wiesz co Myszur, właśnie niedawno oglądałam Magnolię. 2gi raz. Pierwszy raz byłam na tym w kinie jako nowości więc solidne kilka lat temu i byłam trochę rozczarowana. A teraz jak obejrzałam tu zupełnie inaczej oderbrałam ten film i zupełnie inne wrażenia emocjonalne - na zdecydowany plus dla filmu. A myślalam, że z wiekiem tylko głupieje. Ale z poradą trafiłeś w sedno. Będę Cię słuchać!

ocenił(a) film na 10
myszur

powiem więcej - popatrzyłam na 'Twoje' filmy - będę Cię pytać!:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones