PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97088}

21 gramów

21 Grams
7,6 146 575
ocen
7,6 10 1 146575
6,8 28
ocen krytyków
21 gramów
powrót do forum filmu 21 gramów

Na początku kompletnie nie potrafiłem się wstrzelić w film. Myślałem, że będę miał z nim taki problem jak z "Siedmioma duszami", filmem, który większości się podobał a mnie rozczarował. Początkowo nie umiałem poskładać niechronologicznie ułożonych wątków. Z czasem jednak wszystko stawało się jasne a film coraz bardziej mnie wciągał. Film jest niewątpliwie oryginalny i zapadający w pamięć. Warto go obejrzeć choćby ze względu na aktorskie kreacje. Sean Penn to aktorska ekstraklasa.
7/10

ocenił(a) film na 8
galladorn

Fakt, pierwsze 50%-70% filmu jest ciężkie do przejścia. Od razu dostajemy pomieszane sceny, na pierwszy rzut oka niepowiązane ze sobą. Potem widzimy jakoby 3-4 oddzielne sytuacje, dramaty. A ostatecznie okazuje, się, że.......

Generalnie po obejrzeniu czuję się nieco zmanipulowany. Na początku, jak napisałem, było ciężko, ciężko, ale w końcu mam wrażenie, że jednak za jakiś czas jeszcze raz go obejrzę, bo czuję, ze wszystkiego jeszcze nie wyłapałem, no i teraz sytuacja powinna wyglądać z mojej perspektywy ciekawiej.

Jak kolega wyżej napisał, gra aktorska jest niespodziewanie dobra. Czegoś takiego się nie spodziewałem.

7,8,7,8,7,8 sam nie wiem..... No dobra, lubię tego typu dramaty i dodatkowo zobaczę go pewnie jeszcze raz - 8/10

ocenił(a) film na 7
Piecho3a

Ja również nie wszystko wyłapałem i być może wrócę do tego filmu. Po Seanie Pennie i Benicio Del Toro można się było dobrego aktorstwa jak najbardziej spodziewać:)
Pozdrawiam i przepraszam, że odpisuję tak późno

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones